SILVER OCH METALL / Metallföremål, övrigt / Eldhundar 3226087
nr 322 6087
Eldhundar
1800-tal, Frankrike, Brännförgylld brons
Utrop:
9.000 kr
Såld:
9.500 kr
måndag 9 augusti 2004
Eldhundar
nr 322 6087
Eldhundar
Utrop: | 9.000 kr |
Såld: | 9.500 kr |
måndag 9 augusti 2004 |